Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op

0 Beoordelingen
Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op
114,45 incl. btw
49,95
Prijs per stuk
Verzendkosten € 4,95
Verwachte levertijd 3 dagen
Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Neem contact op

Productomschrijving

Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten

Het complete hoofdstel Aradis Gull bestaat uit een anatomisch gevormd en zacht onderlegd kopstuk, een bijpassende lakvrije frontriem en een Hannoveraanse neusriem met gouden steentjes. Het hoofdstel is onderdeel van de modulaire Aradis-lijn van Kavalkade en kan binnen dit systeem eenvoudig gecombineerd en vervangen worden. Dit model is geschikt voor ruiters die een rustige, luxe uitstraling willen zonder opvallende glitter.

Het bruin geoliede leer blijft soepel en heeft een natuurlijke grip. De neusriem is afgewerkt met fijne gouden steentjes in verschillende groottes. Het beslag is uitgevoerd in messing. Leverbaar in maat Cob 

Eigenschappen
• Compleet hoofdstel Aradis Gull (kopstuk, frontriem, neusriem)
• Anatomisch gevormd en zacht onderlegd kopstuk
• Hannoveraanse neusriem voorzien van goudkleurige steentjes
• Bruin geolied leer met messing beslag
• Maat Cob

Materiaal en onderhoud
Het leer is geolied tijdens het looiproces, waardoor het soepel blijft en bescherming biedt tegen uitdroging. Reinigen met een zachte doek; lederverzorging gebruiken naar behoefte. Bij langdurige opslag droog en donker bewaren. Door natuurlijke oliën kan het leer afgeven op lichte materialen.

Het Aradis hoofdstel Gull is geschikt voor IJslanderruiters die een stijlvol, functioneel en comfortabel hoofdstel willen binnen het Aradis Design Your Own-systeem.

Sluiten
Bekijk volledige omschrijving

Beoordelingen

Review toevoegen

Neem contact op

Contact opnemen

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

info@kifrahorse.nl 0620382822 Whatsapp icon Whatsapp Instagram icon kifrahorse.nl

Laat een review achter

Wat vind je van het artikel?
Compleet hoofdstel Aradis Gull – bruin geolied leer met gouden accenten op = op
Laat een review achter
Versturen
Volg Kifrahorse.nl op social media

Volg Kifrahorse.nl op social media

Wil je op de hoogte gehouden worden van alle nieuwtjes?
Volg Kifrahorse op Facebook en Instagram!