Sidepull neusriem met Blue Beads – Chestnut & Dark Chestnut

0 Beoordelingen
Sidepull neusriem met Blue Beads – Chestnut & Dark Chestnut Voorbeeld hoe te bevestigen Voorbeeld hoe te bevestigen Voorbeeld hoe te bevestigen Sidepull neusriem met Blue Beads – Chestnut & Dark Chestnut
27,95
Prijs per stuk
Verzendkosten € 4,95
Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Neem contact op

Productomschrijving

Met deze losse sidepull neusriem verander je een standaard westernhoofdstel heel eenvoudig in een bitloze sidepull. De neusriem is gemaakt van extra dik en sterk leer en is aan de voorzijde afgewerkt met ingelegde blauwe kralen (blue beads) in een authentiek patroon. Ideaal als je bitloos wilt trainen met een kleurrijke, traditionele westernlook.

Eigenschappen

  • Functie: Gemakkelijk te bevestigen aan de bakstukken van je eigen hoofdstel om er een sidepull van te maken.

  • Materiaal: Sterk kwaliteitsleer met stevig ingenaaid kralenwerk

  • RVS fournituren: Voorzien van roestvrijstalen (stainless steel) ringen die niet roesten en tegen een stootje kunnen.

  • Maat: QH (Quarter Horse / Full).

  • Kleuren: Verkrijgbaar in Chestnut (kastanjebruin) en Dark Chestnut (donker kastanjebruin).



Veelgestelde vragen (FAQ)

Hoe bevestig ik deze neusriem aan mijn hoofdstel? Je haalt de bakstukken van je normale hoofdstel los (waar je normaal het bit aan hangt) en gespt deze vast aan de bovenste ringen van de sidepull neusriem. Je teugels klik of gesp je vervolgens aan de zijringen.

Zijn de kraaltjes kwetsbaar tijdens het rijden? De kraaltjes zijn strak en stevig in het leer genaaid en liggen er iets verzonken in, zodat ze goed beschermd zijn. Natuurlijk moet je er niet mee langs een schurende muur gaan, maar bij normaal gebruik en training blijft het kralenwerk prima zitten.

Hoe onderhoud ik de neusriem met het kralenwerk? Het leer kun je gewoon schoonmaken met zadelzeep en invetten met ledervet of balsem. Zorg dat je het vet niet dik op de kraaltjes smeert, want dan wordt het plakkerig en gaat er zand in zitten. Als er modder op de kralen zit, veeg je dit er met een vochtige doek of een zachte borstel zo weer vanaf.

Is de binnenzijde van de neusriem ook bezet met kralen? Nee, de kralen zitten puur aan de buitenkant voor het zicht. De binnenzijde die op de neusrug van het paard ligt, is volledig glad afgewerkt met leer zodat het comfortabel zit en niet kan schuren.

Sluiten
Bekijk volledige omschrijving

Beoordelingen

Review toevoegen

Neem contact op

Contact opnemen

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

info@kifrahorse.nl 0620382822 Whatsapp icon Whatsapp Instagram icon kifrahorse.nl

Laat een review achter

Wat vind je van het artikel?
Sidepull neusriem met Blue Beads – Chestnut & Dark Chestnut
Laat een review achter
Versturen
Volg Kifrahorse.nl op social media

Volg Kifrahorse.nl op social media

Wil je op de hoogte gehouden worden van alle nieuwtjes?
Volg Kifrahorse op Facebook en Instagram!